Skúsenosti s používaním vákuovej pumpy

Nižšie uvádzam porovnanie a popis niekoľkých vákuových púmp, ktoré sa podľa mojich skúseností oplatí vyskúšať.

Penis Enlarger

Vákuová pumpa Penis Enlarger Povedal by som, že je to taký slušný základ. V sexshopoch ju majú v rôznych farebných prevedeniach (modrá, fialová, číra, červená a tuším aj svietiace v tme som videl).
Pumpa je z tvrdého plastu ktorý vydrží veľa, nakoľko je celkom hrubý a je samozrejme priesvitný, aby bolo vidieť, ako penis rastie. Na vzduchovej hadičke je však vidieť, že pumpa patrí medzi tie lacnejšie, nakoľko je taká nijaká, tenká a pri horšom zaobchádzaní alebo skutočne pravidelnom používaní by sa mohla aj roztrhnúť. To isté platí aj o pumpičke.
Otvor na vsunutie penisu spolu s manžetou sú veľké a pre dobré tesnenie je nutné sa oholiť. Inak pumpa nebude dobre tesniť a nevytvorí sa vákuum.
Celkovo je pumpa vhodná na vyskúšanie pre začiatočníka a občasného používateľa. Netreba však od nej očakávať veľa. Základnú úlohu - stoporiť penis - dokáže. To je však všetko.

Hodnotenie: 5/10
Cena: cca 20 €

Pump Master

Vákuová pumpa Pump Master je už o poznanie kvalitnejšia ako predchádzajúca Penis Enlarger. Opäť samotný valec je z pevného, hrubého plastu. Oproti lacnejšej variante má však dôkladne spracovaný kovový "budík" ktorý ukazuje silu podtlaku, ktorý je na penis vyvýjaný. Môžete si tak ľahko určiť hranicu, kedy je vám to príjemné a pokiaľ vám to stačí.
Budík sa bude tiež výborne hodiť pri tréningu na zväčšenie penisu. Vždy budete vedieť, že ste dosiahli svoj limit a ďalej nemá zmysel pumpovať. Tréning tak bude systematický a rovnomerný.
Hadička a samotná pumpička, ako môžete vidieť aj na obrázku, sú trošku iné. Pumpuje sa tak jednoduchšie a hadička je hrubá, čo zaručí, že ani po niekoľkých desiatkach použitia sa neroztrhne.
Na valci je aj stupnica aby ste vedeli, aký veľký ho máte :).
S touto pumpou už dokážete v priebehu niekoľkých týždňov či mesiacov zväčšiť váš penis o niekoľko cm. (bežne sa udáva rozpätie 1 - 3 cm)

Hodnotenie: 7,5/10
Cena: cca 40 €

Bathmate Hercules

Vodná vákuová pumpa BathmateHeucules je jedna z najlepších vákuových púmp aké sú momentálne dostupné na trhu. Pumpa je primárne určená na dlhodobý tréning s cieľom zväčšiť svoj penis do dĺžky aj šírky. Výrobca uvádza testy, kde deklaruje priemerné zväčšenie o 29%. Oproti ostatným dvom pumpám funguje na báze podtlaku vody, čo ju robí skutočne výnimočnou.
Samotná pumpa je špičkovo spracovaná z kvalitných materiálov a mimoriadne pohodlnou manžetou, ktorá nevyžaduje oholenie a aj napriek tomu bude dobre tesniť (nič však nepokazíte, ak sa predsa len oholíte).
Pumpa má na svojom valci predtlačenú stupnicu kde krásne vidíte, ako sa váš penis zväčšuje a koľko presne meria.
Hodnotenie 9 z 10 som dal hlavne pre hlavnú prednosť pumpy a to vodný podtlak. Vďaka tomu je trochu problematické ju použiť mimo sprchy/vane, pokiaľ nechcete mať všetko naokolo mokré. Ináč je naozaj bezkonkurenčná.

Hodnotenie: 8,5/10
Cena: cca 80 €

Bathmate Hydromax

Vodná vákuová pumpa Hydromax X30Vodná alebo keď chcete hydro pumpa Bathmate Hydromax je dostupná v troch rôznych modeloch - X20, X30 a X40. Pumpy sa od seba líšia hlavne veľkosťou, aký veľký penis sa do nich zmestí. Ako už označenie napovedá, X20 je najmenšia, zhruba do veľkosti 19 cm. X30 je do veľkosti 22 cm a X40 do veľkosti 27 cm.

V porovnaní s vyššie spomenutou vodnou pumpou Hercules je veľmi podobná, avšak líši sa v niekoľkých detailoch. Ako prvé treba spomenúť až o 35 % väčšia sila podtlaku. Vďaka tomu pocítite skutočne silnú saciu silu. Ďalším rozdielom je vymeniteľná manžeta na spodku pumpy čo zaručuje lepšie umývanie a vyššiu hygienu. Posledným vylepšením je zdokonalená čierna manžeta ktorá slúži na pumpovanie, ktorá toho vydrží omnoho viac ako v prípade Herculesu.
Všetky ostatné vlastnosti sú totožné vrátane prehľadného "pravítka", uzáveru a pod.

Hodnotenie: 9,5/10
Cena: cca 115 €
Kúpiť vákuovú pumpu »

Bathmate Hydro 7 - červená

84,90 €

Detail

Pump Worx Beginner´s modrá

18,90 €

Detail

REV vákuová pumpa na penis s ťahacím čerpadlom vzduchu

19,90 €

Detail

Ďalšie vákuové pumpy