Zväčšenie penisu pomocou vákuovej pumpy

Zväčšenie penisu pomocou vákuovej pumpy je rozporuplné a vedú sa o tejto téme dlhé diskusie. Niektorí sa domnievajú, že pumpa skôr škodí, iný tvrdia že im pomohla. Pravdou je, že oba tábory majú z časti pravdu. Povedzme si teda na rovinu, ako to je.

Ako funguje náš penis

Na úvod si dáme trošku anatómie, aby sme pochopili, ako je možné penis zväčšiť. Čím viac vedomostí budete mať, tým lepšie a efektívnejšie môžete trénovať.
Mnohí sa mylne domnievajú, že penis je sval. Nie je to pravda! Penis je vytvorený z hubovitého tkaniva (pozri napr. wikipedia). V tomto tkanive sa, okrem iného, nachádzajú takzvané toporivé telieska, ktoré si môžete predstaviť ako také komôrky. Pri vzrušení sa tieto komôrky naplnia krvou, zväčšia sa, čo následne spôsobí stoporenie penisu, jeho zväčšenie do hrúbky aj dĺžky. Okrem týchto "komôrok" sú v penise žilky, ktoré sa tiež napĺňajú krvou. Vďaka tomu, že penis je z hubovitého tkaniva, toto sa môže podobne ako špongia zmrštiť, napríklad keď je nám zima, alebo mierne zväčšiť, ak sa naplní krvou.

Ako dosiahnuť zväčšenie penisu

Keďže už vieme, ako funguje penis a jeho toporivoť, môžeme z toho vyvodiť nasledovné. Penis sa dá zväčšiť, aj dlhodobo, avšak nie do nekonečných rozmerov a celková dĺžka závisí najmä od počiatočnej dĺžky. Na zväčšovanie penisu je vhodné pokúsiť sa zväčšiť najmä spomínané toporivé telieska, pretože ak budú väčšie, zmestí sa do nich viac krvy a tým pádom penis bude väčší. Na toto zväčšenie je ideálna vákuová pumpa.

Použitie vákuovej pumpy sa líši v závislosti od toho, či sa jedná o vzduchovú alebo vodnú, tzv. hydro pumpu. Podrobný návod si môžete prečítať tu.
Dôležité je dodržiavať pravidelnosť tréningu. Tak ako aj v posilňovni. Efekt sa dostaví až po niekoľkých týždňoch či mesiacoch a rovnako to platí aj pri penise. Toporivé telieska sa zväčšujú veľmi pomaly.
Takže dodržujte pravidelnosť, povedzme 4 - 5 x týždenne na 15 - 20 minút a po niekoľkých týždňoch alebo mesiacoch sa efekt dostaví.

Možné zranenia

Nesprávne použitie vákuovej pumpy môže viesť k zrazeniam. Dokonca až takým, že váš penis bude v zásade nepoužiteľný. Môže sa to stať v prípade, že pumpu používate príliš dlho, niekoľko hodín v kuse a navyše tlak ktorý v nej udržuje je na pokraji znesiteľnosti, až sa vám tlačia do očí slzy. Žiadny normálny chlap by si však takúto bolesť vedome určite nespôsobil a preto je ublíženie si mimoriadne vzácne. Ak však pri používaní rozmýšľate a nejdete do extrémov, je pumpa bezpečná a funkčná.
Takže v skratke. Vákuovú pumpu používajte s rozumom a tak, aby vám nespôsobovala bolesť.

Nečakajte zázraky

Ak si plánujete zväčšiť penis pomocou vákuovej pumpy, nemôžete očakávať zázraky, že vám penis podrastie o 15 centimetrov. Reálne je možné zväčšenie o zhruba 2 - 4 cm podľa počiatočnej veľkosti. Platí, že čím väčší penis, tým viac môže narásť.

Priemerný slovák má podľa prieskumov penis dlhý 14 cm. Takže ak vám použitie pumpy pridá 3, je to slušné a určite to stojí za vyskúšanie.
Kúpiť vákuovú pumpu »

Bang Bang čierna vákuová pumpa

18,90 €

Detail

Čerpadlo na vákuovú pump Mega Vakuum

18,90 €

Detail

Horny Dots vákuová pumpa

21,90 €

Detail

Ďalšie vákuové pumpy